İstanbul Kamiloba Halı Yıkama 0506 061 77 71 ENTEM HALI YIKAMA

Kamiloba Halı Yıkama

Ürün Açıklaması

ENTEM Kamiloba Halı Yıkama Fabrikası İSTANBUL

PROFESYONEL HİZMET

Temizlik sektöründe tecrübe ve deneyimlerimiz sayesinde her türlü halı ve Yorgan temizliği alnında müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.

ENTEM Halı Yıkama Fabrikası; siz değerli müşterilerimizin sağlığını önemsediği için cilde zararlı, kanserojen madde içeren deterjanlar yerine bitkisel ilaçlar ve leke çıkarıcılar kullanmaktadır.

Halılarınız evinizden alınır hızlı şekilde yıkanır ve evinize ulaştırılır.

Hızlı ve güvenli bir hizmet için Kamiloba ENTEM Halı Yıkama Fabrikası'ı seçin.

Halılarınız ücretsiz adresten alınıp, adrese teslim edilir.

Kamiloba ENTEM HALI YIKAMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sabit Hat : 0212 728 38 99

Sabit Hat : 0212 853 65 68

Gsm : 0506 061 77 71

Yeni Kızılay Kamiloba Halı Yıkama firmamız, İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Kamiloba'de, Yeni Kızılay Kamiloba Halı yıkama markası ile temizlik konusunda titiz ve disiplinli çalışmayı ilke edinen, Yeni Kızılay Kamiloba Halı Yıkama hizmetlerinde sürekli kendisini yenilemeye çalışan bir Kamiloba Halı Yıkama fabrikasıdır.

Yeni Kızılay Kamiloba Halı Yıkama ile halınızda kirden, mikroptan eser kalmaz

Yıkadığımız Bazı Hassas Halı Türleri

El dokuma halı yıkama
Antika halı yıkama
Step halı yıkama
İpek halı yıkama
Bambu halı yıkama vb.

Yeni Kızılay Kamiloba Halı Yıkama; Farkımız Ayrıcalığımız

Yeni Kızılay Kamiloba Halı Yıkama olarak; halı yıkama konusunda; tecrübelerimiz ışığında, kalite ve ilkelerimiz doğrultusunda müşterilerimize karşı saygılı davranma ve yıkaması yapılan halılarınızın uzun ömürlü kalmasını sağlama adına hizmet veren bir kuruluşuz. Yıllardır bize halılarını güvenerek teslim eden ve çevrelerine Yeni Kızılay Kamiloba Halı Yıkama tavsiye konusunda bizi öneren tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

%100 Hijyen
Hijyenik Ortam ve Hizmet
Pratik Çözüm
Profesyonel Destek
Güvenilir ve Temiz Yıkama
Müşteri Memnuniyeti
Hızlı ve Ücretsiz Servis

HALI YIKAMA İŞLEMLERİ

1. Yıkama fabrikamıza gelen halılar yapılan ölçüm işleminin ardından modeline göre ayrılır.

2. Modeline göre ayrılan halılar toz alma işlemine tabi tutulur.

3. Tozdan arındırılan halılara leke kontrolü yapıldıktan sonra lekenin durumuna göre özel leke çıkarma işlemi uygulanan halılar, gözle görülemeyen mikro organizmalardan arındırılır.

4. Halılar imalatında kullanılan malzemeye göre yıkama işlemlerine tabi tutulur.
a) - Tam otomatik makinayla
b) - Kapalı sistem yıkama makinesinde
c) - Narin halılar için elle uygulama yapılır.

5. Yıkama işlemi sona eren halılar rulo haline getirilerek tünel tipi sıkma makinesine konularak, yıkama esnasında hapsettiği suyu alınır.

6. Halılar kurutma makinasından yaklaşık olarak % 98 kuru çıkar ve tam kuruması için hava şartları uygunsa güneşli ortamda, değilse özel kurutma odalarımızda askılıklara asılır, 12 saat içerisinde de kuruma işlemi başarı ile gerçekleşir.

7. Tam olarakak kuruyan halıların büyük bir dikkatle yeniden leke kontrolü yapılır ve çıkmayan lekeler labratuarımızda özel işlemler uygulanarak çıkartılır.

8. Yenilik olarak alerjiye hassas olan müşterilerimiz için tüm halılar mite ve akarlardan temizlenir ve kabartılır. Son olarak parfümlenir ve paketlemesi yapılarak belirtilen gün ve saat diliminde Yeni Kızılay Kamiloba Halı Yıkama servisi tarafından adrese servis edilir.


Kamiloba Stor Perde Yıkama ENTEM HALI YIKAMA FABRİKASI

Yeni Kızılay Kamiloba Halı Yıkama firması olarak halı yıkama haricinde Kamiloba'de stor ve zebra perde yıkama hizmetlerimizle de siz değerli Kamiloba sakinlerine kolaylık sunuyoruz. Stor perdelerinizin yıkama işlemi için en son teknolojiye sahip Kamiloba Stor Perde Yıkama tesisimizde perde yıkama için özel olarak üretilen donanım ve birinci kalite işçilik ile fabrikamızda her türlü stor ve zebra perde yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.
Kamiloba Koltuk Yıkama

Koltuk takımları ve oturma gruplarının ev ya da iş yerlerinde en çok kullanılan ve olmazsa olmaz eşyaların başında yer aldığını biliyoruz. Bu eşyalar gün içerisinde en çok temas edilen ve temasa bağlı olarak birçok bakteri ve mikrobu üzerinde olduğu gibi kumaşın derininde de saklamaktadır.

Sizin ve sevdiklerinizin sağlığınız için yerinde yani evde koltuk yıkama işleminin Yeni Kızılay Kamiloba Halı Yıkama gibi profesyonel bir şirket tarafından hijyen kurallarına bağlı olarak yılda en az 4 sefer kesinlikle yıkanması gerekmektedir. Bilhassa içinde bulunduğumuz yaz ayına bağlı olarak aşırı sıcaklardan ötürü açık durması gereken camlardan evin içerisine giren toz ve partiküller, kanepe ve koltuklarınız en derin noktasına kadar yerleşmektedir.
%100 Leke Çıkarma

Buna bağlı olarak da yoğun kullanımdan ötürü meydana gelen kirler, koltuğunuza dökülen çay, kahve ya da meyve suyu lekeleri her ne kadar yüzeysel şekilde temizlenmiş olsa da, tüm bu bahsettiğimiz lekeler koltuklarınızın kumaşının derinlerine kadar ulaştığından dolayı yüzde yüz olarak temizlenememektedir.

Yani evde kullanılan koltuk yıkama makineleri ya da hazırladığınız deterjanlı su ve süngerle kanepe ve koltuklarınızı yüzeysel olarak silerek temizleyemezsiniz. Hele ki bir de ev ya da iş yerinizde sevimli küçük dostlarınız yani evcil hayvanlarınız yaşıyorsa, koltuklarınıza mutlaka profesyonel işlem yapılması gerekmektedir.
Yeni Kızılay Kamiloba Halı Yıkama, Koltuk Yıkama İşlemini Nasıl Yapıyor?

Yeni Kızılay Kamiloba Halı Yıkama müşteri hizmetlerimizi aramanızın ardından size verdiğimiz randevu sonrasında kararlaştırılan gün ve saatte koltuk yıkama ekibimiz adresinize gelir. Koltuklarınızın ve kanepelerinizin kumaşına uygun özel ve tamamen organik olan koltuk yıkama şampuanı, emiş gücü çok yüksek olan vakum makinemizin su püskürtme bölümüne yerleştirilir. Koltuk kumaşının üzeri kuru yer kalmayıncaya dek tamamıyla ıslatılır ve özellikle de koltuğun en fazla temas edilen noktaları özel koltuk yıkama fırçası ile yaklaşık 10 dakika kadar süre ile fırçalanarak vakum işlemi uygulanır. Vakum işleminin sonrasında geriye kalan leke ve kirler aynı şekilde özel leke sökücüler eşliğinde temizlenir ve yeniden vakumlama işlemi uygulanır.

30 Dakikada Koltuk Yıkama

Yeni Kızılay Kamiloba Halı Yıkama elemanlarımızın yaklaşık 30 dakika kadar süren koltuk yıkama işlemi sonrasında mis gibi kokan ve yüzde yüz hijyen sağlanan koltuklarınızı yazın 1 saat, kışın ise 4 saat sonra yeniden kullanabilirsiniz. Siz de koltuk yıkama ihtiyaçlarınızda Yeni Kızılay Kamiloba Halı Yıkama fabrikamızın koltuk yıkama servisini arayabilir, farkı ve kaliteyi hissedebilirsiniz.

Yeni Kızılay Kamiloba Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama için telefon:

Sabit Hat : 0212 728 38 99

Sabit Hat : 0212 853 65 68

Gsm : 0506 061 77 71

SİPARİŞ FORMU

Diğer Ürünler

İstanbul Silivri'ın En Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası | Halılarınız Ücretsiz Adresten Alınıp, Adrese Teslim Edilir.